Par mani

EsItalija

Sveiki! Mani sauc Dace Zariņa un es esmu .NET izstrādātāja kompānijā “Idea Port Riga”. Ikdienā nodarbojos ar programmatūras izstrādi, izmantojot .NET platformu un Visual Studio 2012. Taču lai būtu laba programmētāja un lai varētu rakstīt ar vien labāku un labāku kodu, es cenšos sekot līdzi jaunākajām, kas notiek .NET pasaulē. Mani interesē šādas tehnoloģijas, programmēšanas valodas un izstrādes rīki – C#, JavaScript, Ext Js, Sencha Touch, TypeScript, HTML 5, Visual Studio, u.t.t. Es esmu arī aktīva dotnet.lv lietotājgrupas dalībniece un šad tad uzstājos ar prezentācijām.

Savā emuārā centīšos aprakstīt lietas, tehnoloģijas un visu citu saistītu ar programmēšanu, kas man šobrīd ir aktuāls vai nozīmīgs. Tā kā labam programmētājam ik pa laikam ir nepieciešams atjaunināt savas zināšanas un izlasīt pa kādai labai tehniskai grāmatai, tad manā emuārā ir sadaļa – mans grāmatu plaukts. Šajā sadaļā būs atrodamas manas domas un atsauksmes par grāmatām, kuras es esmu izlasījusi un ieteiktu Jums arī izlasīt.

Man ir patiešām liels prieks, ka pēdējo pāris gadu laikā izstrādātāju kopiena Latvijā ir palikusi aktīvāka un spēj saorganizēt vairākus pasākumus mēnesī, kas spēj piesaistīt samērā plašu loku Latvijas izstrādātāju. Tā kā pati cenšos apmeklēt daudzus pasākumus, tad sadaļā pasākumi dalīšos ar saviem iespaidiem un pārdomām par pasākumiem un prezentācijām.

Ja nu kādam gribas ar mani sakontaktēties, droši rakstiet – zarina [punkts] dace [at] yahoo [punkts] com.