Pasākumi aprīlī, kurus ir vērts apmeklēt

2013. gada 15. aprīlis Pasākumi  Nav komentāru

JS

16. aprīlī no 18:30 līdz 21:30 TechHub telpās (Citadeles iela 12, Rīga) notiks kārtējais JavaScript kopienas pasākums. Pasākumā uzstāsies Māris Zemgalis, kas runās par Node.js, un Raimonds Simanovskis, kas runās par JavaScript vienībtestēšanu ar Jasmine. Visi interesenti var reģistrēties šeit.

Man personīgi interesē sesija par JavaScript vienībtestēšanu ar Jasmine. Lai gan man nav sanācis saskarties ar Jasmine vienībtestiem, zinu, ka šī ir viena no populārākajām un biežāk lietotajām vienībtestēšanas bibliotēkām klienta puses kodam. Lai gan daudzi izstrādātāji raksta vienībtestus, un zina, kas tas tāds ir, manuprāt, JavaScript vienībtesti vēl joprojām ir mazliet eksotika un kaut kas neparasts, un nepierasts. Ja skatāmies uz servera puses kodu, tad sistuācija ir  pilnīgi pretēja, jo vienībtestu rakstīšana servera puses kodam ir viens no ikdienā veicamajiem darbiem izstrādātājam, ko lielākā daļa vairāk vai mazāk dara ikdienā.

devclub_lv18. aprīlī no 18:30 līdz 21:00 viesnīcas Avalon telpās (13. janvāra iela 19, Rīga) notiks kārtējais Devclub.lv pasākums. Pasākumā arī ir paredzētas divas prezentācijas – Dmitri Nesteruk ar “Fast Code Craft” un Vasily Popov ar “Difference between web applications and mobile applications from the user experience and uder interface point of view”. Pasākumam var reģistrēties šeit, kā arī mazliet vairāk informācija par prezentācijām ir atrodama Devclub.lv mājas lapā.

Manuprāt, Dmitri Nesteruk prezentāciju ir vērts apmeklēt, jo tiks apskatīts, kā uzlabot izstrādātāja efektivitāti un produktivitāti, izmantojot jau daudziem .NET izstrādātājiem pazīstamo rīku ReSharper. ReSharper ir maksas spraudnis Visual Studio, kas piedāvā daudzas lietas, kas var ievērojami atvieglot izstrādātāja ikdienu. Dažas no lietām, kuras ReSharper piedāvā ir  – koda analīze, koda tīrīšana, kodēšanas palīdzība u.c. lietas.

Atstāt komentārus

Var tikt lietoti šādi HTML tagi un atribūti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>